А тепер рекламна пауза.
Всім хто ще не має компілятора адреса скачування (але він Visual Studio 2012)
http://www.microsoft.com/visualstudio/eng/downloads
А тим хто хоче паралельно вивчати англійську
http://tolikprogram.blogspot.com/
Толік буде більше по С#
Немає коментарів:
Дописати коментар