субота, 16 березня 2013 р.

А тепер рекламна пауза.

Всім хто ще не має компілятора адреса скачування (але він Visual Studio 2012)
http://www.microsoft.com/visualstudio/eng/downloads

А тим хто хоче паралельно вивчати англійську
http://tolikprogram.blogspot.com/

Толік буде більше по С#

Немає коментарів:

Дописати коментар