Програмування
четвер, 14 березня 2013 р.
Дякуємо за те, що зайшли на наш блог.
Як видно з назви тут мова буде "йти" про програмування. А зокрема на перший час про написання коду в C++ та C#. Це буде звичайний командний рядок (cmd), але згодом буде створення вікна віндовса.
1 коментар:
Unknown
14 березня 2013 р. о 10:58
Круто!
Буду слідкувати за останніми новинами :)
Відповісти
Видалити
Відповіді
Відповісти
Додати коментар
Завантажити більше...
Новіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Круто!
ВідповістиВидалитиБуду слідкувати за останніми новинами :)