четвер, 14 березня 2013 р.

Дякуємо за те, що зайшли на наш блог.
Як видно з назви тут мова буде "йти" про програмування. А зокрема на перший час про написання коду в C++ та C#. Це буде звичайний командний рядок (cmd), але згодом буде створення вікна віндовса.

1 коментар: