пʼятниця, 15 березня 2013 р.

І так...вчимося писати код. На аркуші якого ви створили пишемо:

#include <iostream>

саме слово include означає включити в код певну бібліотеку. А iostream - це назва самої бібліотеки. Всі назви бібліотек пишуться в кутових дужках!!!. Потім пишемо:

using namespace std;

це означає що ми використовуємо місце бібліотеки std. Інакше якщо ми цього би не написали то в самомі коді довго і нудно одне і те саме би прописували. Потім:

void main( )

це означає що ми прописуємо головний код. ( )-отакі дужки обов'язкові.
Після войд меін в новому рядку відкриваємо фігурні дужки. Це означає що ми прописуємо там код функції.

І так... в C++ є ключові слова:

int-назва на цілі числа
double-назва на дробові числа, які округлюються
float-назва на дробові без округлення
char-знаки

Вивід інформації відбувається через:

cout<<

out-вивід....а с-назва компілятора

От ми основу знаємо)))




Немає коментарів:

Дописати коментар